Bożena Strzyżewska

Od urodzenia miała silne pole magnetyczne
Bożena Strzyżewska często nazywana kobietą – magnesem, a to dlatego, że natura obdarzyła ją zdolnościami przyciągania do swojego ciała różnych przedmiotów, nie tylko metalowych. Obserwujący te niezwykłe właściwości namówili ja do przebadania się czy nie posiada właściwości bioenergoterapeutycznych. Kiedy wyniki badań je potwierdziły, pani Bożena bliżej zaczęła interesować się różnymi metodami pomocy niekonwencjonalnej ludziom cierpiącym na różne schorzenia, zwłaszcza tym, wobec których medycyna tradycyjna okazywała się bezsilna.

Posiada skończone liczne kursy z zakresu różnych form medycyny niekonwencjonalnej. W razie potrzeby potrafi zastosować stożkoterapię, świecowanie i konchowanie uszu, radiestezję terapeutyczną i światłoterapię. Jest w posiadaniu od siedmiu lat dyplomu czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty, podpisanego przez Izbę Rzemieślniczą w Bydgoszczy. Ukończyła też Akademię Terapii Naturalnych w Gdańsku, gdzie uzyskała dyplom z zakresu akupresury, wykładanej przed dr Zygmunta Bronza. Jest także absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Wszystko po to, by odpowiednio pomagać chorym.

Pani Leokadia z Załomie cierpiała na dość mocno zaawansowane ostrogi piętowe, które z uwagi na kształt kolczasty i charakterystyczny wyrostek na kości piętowej przeszkadzały jej w chodzeniu. Miała szczególny ból podeszwowej części stopy. Najczęściej przyczyną ostróg piętowych jest stan zapalny wiązadeł stopy. Kobieta szukała pomocy najpierw u swojego rodzinnego lekarza, później u specjalistów. Przepisywane leki łagodziły tylko chwilowo jej cierpienia, które nawet odczuwała w czasie spoczynku. Wreszcie usłyszała o skutecznych terapiach prowadzonych przez szczecińską uzdrowicielkę Bożenę Strzyżewską. Zdecydowała się na zabiegi i po dwunastu wizytach ostrygi zniknęły.

Zwykle wystarczy sześć lub siedem seansów bioterapeutycznych i ucisków akupresury, by uwolnić pięty od tej choroby – wyjaśnia uzdrowicielka. U pani Leokadii ostrogi były dość zaawansowane i rozległe, toteż trzeba było więcej zabiegów. Na tę dokuczliwą przypadłość najczęściej cierpią osoby otyłe, z płaskostopiem, kobiety lubiące obuwie na wysokich obcasach oraz osoby z nieodpowiednio dopasowanych obuwiem.

Podobnych uzdrowień pani Bożena ma dużo więcej. Pani Zofia z Goleniowa jest młodą kobietą, której dokuczały bóle rwy kulszowej, których przyczyną było zapalenie nerwu kulszowego. Wprawdzie szukała pomocy w swojej przychodni rejonowej oraz dodatkowo u lekarza- neurologa, ale farmakologiczne i zastrzykowe leczenie było skuteczne tylko na chwilę. Cierpiąca na dotkliwe bóle postanowiła poszukać dla siebie ratunku w medycynie niekonwencjonalnej. W ten sposób zaczęła korzystać z akupresury, baniek magnetycznych oraz masażu wzdłuż kręgosłupa. Efektem działania pani Bożeny Strzyżewskiej było dość szybkie uwolnienie się pani Zofii z rwy kulszowej. Ból rwy kulszowej odczuwany jest poniżej odcinka lędźwiowego, ciągnie się przez pośladek i tylna część uda, promieniuje w dół poniżej kolana ? wyjaśnia szczecińska bioenergoterapeutka. Skutkiem tego jest dość ostry, palący ból, który przenika i paraliżuje nogę wprowadzając ją w stan odrętwienia. Najodpowiedniej zgłosić się na zabiegi we wstępnej fazie choroby, bo wtedy łatwiej takiego chorego uzdrowić. Należy tez pamiętać, że tak często stosowane przez lekarzy ?blokady? w postaci zastrzyków z jednej strony pomagają, ale z drugiej mają niekorzystne działanie uboczne.

Coraz więcej osób cierpi na układ trawienny

Obecnie coraz więcej ludzi ma dolegliwości związane z układem trawiennym, przede wszystkim młode pokolenie, żyjące w ciągłym pośpiechu, stresie i niepewności jutra. Takie osoby powinny przede wszystkim oczyścić przewód pokarmowy ze szkodliwych toksyn – tłumaczy pani Bożena.- W tym celu korzystnie jest raz w tygodniu zrobić głodówkę leczniczą. Pijemy wtedy dużo wody mineralnej, niegazowanej lub przegotowanej z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny. Doskonały jest też sok z marchwi lub buraka czerwonego. Dobre znaczenie terapeutyczne ma także jedzenie czerwonego grejpfruta. Najważniejszym posiłkiem dla człowieka jest śniadanie – poucza Bożena Strzyżewska – które powinno być dietetyczne. Zatem warto przygotować sobie siemię lniane zalewając łyżkę tego ziarna w szklance z przegotowana woda i pozostawić na 15 minut pod przykryciem. Drugim takim daniem mogą być płatki owsiane z różnymi bakaliami dodanymi do smaku, które także zalewamy gotująca wodą. Gdy oczyszczające płatki owsiane ostygną, można do nich dodać jogurt, kefir lub twarożek. Taki poranny posiłek nie tylko utrzymuje w dobrej kondycji nasz układ trawienny, ale także stanowi wartościowy pokarm dla naszego organizmu.

Szczecińska terapeutka przestrzega przed jedzeniem wszelakiego rodzaju gotowych produktów chemicznie zakonserwowanych sprzedawanych w marketach, zwłaszcza pochodzenia chińskiego. Posiadają one tylko zapach wabiący klientów, ale dla organizmu są toksyczne. Podobnie jest z różnymi napojami gazowanymi, które tylko wizualnie zachęcają do ich wypicia, a tak naprawdę to tylko szkodzą naszemu przewodowi pokarmowemu. Nie zaśmiecajmy naszego układu trawiennego.

Odmładzanie człowieka

Uzdrowicielka ze Szczecina zaleca w dalszej fazie kuracji stosować masaże, energoterapię, czakroterapię oraz stożkoterapię. Efektem takich zabiegów jest odnowienie i odmłodzenie całego człowieka. Proponuje także sporo ruchu, dużo spacerów, chodzenia ulicami miast, a nie sztywnego siedzenia za kierownicą samochodu. Zdrowiu dobrze robią marsze z kijami, czyli Nordic Walking, bo wtedy pracują zarówno ręce, jak i nogi. Bożena Strzyżewska często praktykuje starorosyjską metodę zwana stożkoterapią. Polega ona na wykorzystywaniu w celach leczniczych zjawiska promieniowania kształtów. Stożek ma specjalny kształt, na którym opiera się całe jego funkcjonowanie. Podstawą kładzie się go na dowolnej części ciała i wówczas oczyszczają one chore miejsca poprzez wciąganie odpowiednich ładunków elektrycznych i wyprowadzanie ich wierzchołkiem. Można nawet zobaczyć jak ze stożka ulatniają się brudne, szare smugi choroby. Stożkoterapia przynosi ogólną poprawę samopoczucia i uspakaja układ nerwowy, w efekcie czego konkretna choroba powoli ustępuje. Właśnie stożek „wyciąga chorobę” z człowieka.

Gabinet Medycyny Niekonwencjonalnej „Biotos” w którym przyjmuje Bożena Strzyżewska istnieje w tym samym miejscu już siedem lat i sąsiaduje z gabinetami lekarskimi. Nieustannie jest odwiedzany przez ludzi nękanych różnymi chorobami, którzy już wszędzie szukali pomocy. Dopiero tutaj odzyskują zdrowie. Terapeutka nie liczy czasu, w zasadzie każdemu daje z siebie tyle, ile on potrzebuje.Adres gabinetu Bożeny Strzyżewskiej:

BIOTOS, 70-825 Szczecin, ul. Gierczyk nr 32a
Tel. 91 469 25 48 po godz. 18
Tel. 603 659 217

Źródło: Uzdrawiacz – Bogdan Nowak

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • bożena strzyżewska bioenergoterapeutka
  • bioenergoterapeuta z prawobrzeza ze szczecina
  • bożena strzyżewska bioterapeutka ze szczecina dąbie
  • Mirosław Smółka Katowice gdzie przyjmuje
  • Strzy?ewo Ko?c

Comments are closed.