Bioenergoterapia
W medycynie niekonwencjonalnej najpopularniejszą formą przywracania zdrowia jest bioenergoterapia. Właśnie z tego sposobu uzdrawiania ciała i duszy korzysta najwięcej uzdrowicieli. Można śmiało stwierdzić, że jest królową medycyny alternatywnej. Jest jedną z najstarszych form odzyskiwania zdrowia. Była znana już w starożytności w Chinach, Indiach, Egipcie, Mezopotamii.

Jeszcze nie tak dawno ten sposób leczenia był całkowicie w opozycji do medycyny akademickiej. Na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać na korzyść medycyny niekonwencjonalnej. Jest coraz więcej lekarzy i przedstawicieli świata medycznego, którzy nie tylko wierzą, ale i doceniają możliwości bioenergoterapii. Obecnie wielu lekarzy dopuszcza jako uzupełnienie leczenie bioterapią. Spotyka się nawet lekarzy, którzy leczą klasycznie i niekonwencjonalnie, niekoniecznie bioenergoterapią. Znane są przypadki tytułowanych medyków, którzy jednocześnie są np. zielarzami czy radiestetami.

Większość chorób zaczyna się u człowieka w umyśle, po czym następuje blokada przepływu energii, co w konsekwencji objawia się chorobą w ciele fizycznym. Bioenergoterapia polega na udrożnieniu zablokowanych kanałów energetycznych u osoby u której występuje choroba. Uruchamiane są wtedy naturalne siły obronne organizmu powodujące przywrócenie porządku w ciele energetycznym. Gdy energia zaczyna płynąć prawidłowo wtedy samoczynnie następuje ustąpienie choroby. Uzdrowiciel ? bioenergoterapeuta potrafi swoją energią pobudzić i odblokować nieczynne kanały energetyczne u chorego przez kontakt z pacjentem lub na odległość. W ten sposób możliwe jest całkowite wyeliminowanie bardzo często wszystkich chorób, ponieważ likwidowane jest źródło dolegliwości. Medycyna klasyczna nie zaszła jeszcze tak daleko i w niektórych przypadkach nie może sobie poradzić z wyleczeniem choroby.

Doświadczony bioenergoterapeuta potrafi prawidłowo zdiagnozować schorzenie i zlokalizować je u chorego. W zależności od indywidualnych przypadków dostosowuje parametry i metody leczenia. Uzdrawianie bioterapią obejmuje praktycznie wszystkie schorzenia i dolegliwości, eliminuje stres, likwiduje ból. Leczenie jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. W czasie zabiegów możliwe są odczucia ciepła, zimna czy senności.

W czasie korzystania z usług bioenergoterapeuty nie wskazane jest przerywanie leczenia farmakologicznego. Żaden doświadczony energoterapeuta nigdy czegoś takiego nie zaproponuje osobie chorej. Często pozytywny skutek ma właśnie uzupełnienie leczenia klasycznego dodatkowo bioenergoterapią.Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • bioenergoterapeuta krolowe
  • bioenergoterapia na nerwice Wrocław
  • kanały energetyczne odblokowanie
  • bioenergoterapeuta na korzonki
  • bioenergoterapeuta na narwice wroclaw
  • teofil firla

One Comment

  1. […] zgłaszają się do naszej znachorki można ciągnąć bez końca. Terapeutka ta m.in. stosuje bioenergoterapię, akupresurę, medycynę Wschodu, fitoterapię. Ziołolecznictwo to chyba najbardziej popularna […]