Bioenergoterapia
W medycynie niekonwencjonalnej najpopularniejszą formą przywracania zdrowia jest bioenergoterapia. Właśnie z tego sposobu uzdrawiania ciała i duszy korzysta najwięcej uzdrowicieli. Można śmiało stwierdzić, że jest królową medycyny alternatywnej. Jest jedną z najstarszych form odzyskiwania zdrowia. Była znana już w starożytności w Chinach, Indiach, Egipcie, Mezopotamii.

Jeszcze nie tak dawno ten sposób leczenia był całkowicie w opozycji do medycyny akademickiej. Na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać na korzyść medycyny niekonwencjonalnej. Jest coraz więcej lekarzy i przedstawicieli świata medycznego, którzy nie tylko wierzą, ale i doceniają możliwości bioenergoterapii. Obecnie wielu lekarzy dopuszcza jako uzupełnienie leczenie bioterapią. Spotyka się nawet lekarzy, którzy leczą klasycznie i niekonwencjonalnie, niekoniecznie bioenergoterapią. Znane są przypadki tytułowanych medyków, którzy jednocześnie są np. zielarzami czy radiestetami.

Większość chorób zaczyna się u człowieka w umyśle, po czym następuje blokada przepływu energii, co w konsekwencji objawia się chorobą w ciele fizycznym. Bioenergoterapia polega na udrożnieniu zablokowanych kanałów energetycznych u osoby u której występuje choroba. Uruchamiane są wtedy naturalne siły obronne organizmu powodujące przywrócenie porządku w ciele energetycznym. Gdy energia zaczyna płynąć prawidłowo wtedy samoczynnie następuje ustąpienie choroby. Uzdrowiciel ? bioenergoterapeuta potrafi swoją energią pobudzić i odblokować nieczynne kanały energetyczne u chorego przez kontakt z pacjentem lub na odległość. W ten sposób możliwe jest całkowite wyeliminowanie bardzo często wszystkich chorób, ponieważ likwidowane jest źródło dolegliwości. Medycyna klasyczna nie zaszła jeszcze tak daleko i w niektórych przypadkach nie może sobie poradzić z wyleczeniem choroby.

Doświadczony bioenergoterapeuta potrafi prawidłowo zdiagnozować schorzenie i zlokalizować je u chorego. W zależności od indywidualnych przypadków dostosowuje parametry i metody leczenia. Uzdrawianie bioterapią obejmuje praktycznie wszystkie schorzenia i dolegliwości, eliminuje stres, likwiduje ból. Leczenie jest całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. W czasie zabiegów możliwe są odczucia ciepła, zimna czy senności.

W czasie korzystania z usług bioenergoterapeuty nie wskazane jest przerywanie leczenia farmakologicznego. Żaden doświadczony energoterapeuta nigdy czegoś takiego nie zaproponuje osobie chorej. Często pozytywny skutek ma właśnie uzupełnienie leczenia klasycznego dodatkowo bioenergoterapią.
Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • urszula i teofil firla
 • nerwica jak ja wyleczyc bioenergoterapia
 • bioenergoterapia na nerwice Wrocław
 • kanały energetyczne odblokowanie
 • nerwica bioenergoterapia
 • kanaly energetyczne bioenergoterapia
 • firla urszula i teofil królowe
 • firla bioenergoterapia
 • bioenergoterapia teofil firla
 • bioenergoterapeuta urszula firla

One Comment

 1. […] zgłaszają się do naszej znachorki można ciągnąć bez końca. Terapeutka ta m.in. stosuje bioenergoterapię, akupresurę, medycynę Wschodu, fitoterapię. Ziołolecznictwo to chyba najbardziej popularna […]