Alina Selwat

Alina Selwat – Mistrzyni bioenergoterapii
Alina Selwat jest nauczycielką i pochodzi z rodziny nauczycielskiej. Po studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uczyła w szkole geografii. Od dzieciństwa przyglądała się matce, farmaceutce, jak doradzała pacjentom chorującym na różne choroby. Zauważyła, że nie na wszystkie dolegliwości skutkowały leki farmakologiczne. Zafascynowana była osobą zakonnika Czesława Klimuszki, znanego zielarza, radiestety i bioterapeuty.

Z tego też powodu wybrała się na kurs ziołolecznictwa, który ukończyła z celującym rezultatem. Później doskonaliła się w wielu innych dziedzinach medycyny niekonwencjonalnej. Może pochwalić się dyplomami z zakresu bioenergoterapii, radiestezji, uzdrawiania duchowego, reiki, metody Silvy, chirurgii fantomowej, medycyny starochińskiej, konchowania i świecowania uszu. Posiada dyplom mistrza w zawodzie bioenergoterapeuty wydany przez izbę Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach.

Również z izby Rzemieślniczej w Kielcach otrzymała dyplom czeladnika w zawodzie radiestety. Twierdzi, że aby pomagać ludziom odzyskać zdrowie, nie może ograniczać się do używania tylko jednej metody. Do uzdrowiciela trafiają pacjenci z różnymi schorzeniami, a naturalna terapia ma tu charakter holistyczny, bo uzdrawianiu poddany jest człowiek całościowo.

Spora część dolegliwości – tłumaczy terapeutka – ma podłoże w naszej psychice. To właśnie różne traumy, lęki, stres są przyczyną schorzeń fizycznych. Jak wiadomo, osoby pozytywnie nastawione do życia chorują rzadziej od ponuraków. Każda choroba to informacja dla nas, że trzeba słuchać swojego organizmu, zwracać uwagę na wszelakie symptomy, a nie brać od razu środki przeciwbólowe. Przychodzi do mnie wielu ludzi niszczonych depresją, i ta dolegliwość pozwala im zwrócić uwagę na siebie i na swoje potrzeby. Nie powinniśmy depresji rozpatrywać tylko w sensie negatywnym. Depresja może pozwolić im ukierunkować swoje życie we właściwą stronę. Niekiedy musi to podpowiedzieć ktoś patrzący z boku na chorego.

Nigdy nie jest tak, że nie mamy wyjścia z danej sytuacji. Alina Selwat uważa się za przekazicielkę energii miłości pochodzącej z Kosmosu, dzięki której wielu ludzi zostało uzdrowionych z najróżniejszych chorób fizycznych i psychicznych. Uzdrowicielka ta potrafi zupełnie poświęcić się cierpiącym, którzy przyjeżdżają do niej niekiedy z daleka. Widzą w pani Alinie silną osobowość, promieniującą dobrem i dużą wiedzą z zakresu medycyny naturalnej. Często poprzez długą rozmowę dowartościowuję nękanego różnymi problemami i chorobami człowieka – tłumaczy. Niemniej, każdy sam musi siebie kochać i szanować, bo tym sposobem bronimy się też przed różnymi chorobami.Alina Selwat przyjmuje pod adresem:

ul. Kilińszczaków 37
78-600 Wałcz

tel: 67 387 31 24

Źródło: Poradnik uzdrawiacza – Bogdan Nowak

Podobne wpisy:

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • Uzdrowiciel alina
  • leczenie epilepsji metodami hinduskimi
  • bioterapeuci w krakowie/jancop/
  • jan czestochowa uzdrowiciel
  • Medycyna naturalna Kielce loc:PL
  • bioterapeuta Andrzej Kaczorowski Wrocław
  • bożena kędzierzawska naturalna medycyna
  • czestochowa ul waszyngtona woreczek żółciowy
  • hinduska uzdrowicielka
  • hinduski znachor leczacy dzieci

Comments are closed.